Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

a

Puhas loodus

Magusad marjad. Puhtad puuviljad. Mahedad metsasaadused. Tarrendatud agar-agariga.
a

Sobib kõigile

Gluteenivaba. Laktoosivaba. Rasvavaba. Pähklivaba. Vegesõbralik.
a

Käsitöö

Väiksest katsetusest on saanud küll suur tootmine, aga põhimõtted on samad.
a

Komm, mis komm!

Piisavalt magus, et olla komm! Pealt kaetud dekoratiivse tuhksuhkruga.
Vanaema Minna oli  juba varavalges oma tohutu suurel aiamaal, kus kasvasid marjad, viljapuud ja köögiviljad. Õhtuti käis ta sageli metsas loodusande noppimas. Talveks valmistas ta riiulite kaupa hoidiseid. Koduste vahenditega kaunistatud purgid asetas ta maja lõunaküljes asunud sahvrisse. Vanaema oli alati hooliv, abivalmis ja heatujuline. Ta armastas ka ise aeg-ajalt maiustada!
 
See väike mälestus on ühtaegu eeskuju, mida järgides valmivad täna kodused marmelaadikommid Eestimaa puhtast loodusest. Minna Sahver OÜ looja on vanaema Minna lapselaps. Ettevõtte loomisele 2010. aastal andis omakorda tõuke lapselapse väike poeg, kes oli saanud piisavalt suureks, et kommi küsida.
 
Vanaema Minna eeskujul valmivad kõik marmelaadid käsitööna ja ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Marjad, puu- ja köögiviljad ostame kokku mahekasvatajatelt ning metsamarjad on korjatud Eestimaa mahealadelt! Puhastatud andidest valmistame püree, mis annab marmelaadikommidele naturaalse värvi.
 
Kõik kommid on gluteenivabad ja sobivad taimetoitlastele, sest ei sisalda loomseid koostisosasid. Tardainena kasutame looduslikku agar-agarit.
punane sõstar

Komm puhtast loodusest

Minna marmelaadide maitse ja värvi saladus on lihtne – loodus. Magusad marjad. Puhtad puuviljad. Mahedad metsasaadused. Kunstlikke värv- ega säilitusaineid me ei kasuta.
Olgu meil kõigil üks magus hetk!
Valikus on üle 20 erineva maitse!